X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

  • Archive
  • Contact
توضیحات :
این وبلاگ جهت آشنایی مردم با داستانهای که در قرآن نقل شده به وجود آمده است تا مردم از این داستانها پند بگیرند.
منوی اصلی
آمار بازدید
لوگوی ما
آخرین مطالب


نویسنده : مهدی

تاریخ ارسال مطلب : جمعه 4 شهریور‌ماه سال 1390 - 05:40 ب.ظ | نسخه چاپی

گروه فعالیت‌های قرآنی: هم‌زمان با روز جهانی قدس، جامعه قرآنی استان تهران به صورت هماهنگ و منسجم، علاوه بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین، انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام می‌کند.


برای مشاهده متن کامل به ادامه مطلب بروید.

رحیم قربانی، از فعالان قرآنی استان تهران، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)، با اعلام این خبر اظهار کرد: به دلیل ویژگی‌هایی که امسال روز جهانی قدس دارد و نقشی که جامعه قرآنی در این زمینه می‌تواند داشته باشد، ستادی برای هماهنگی جامعه قرآنی برای حضور در این روز تشکیل شده است.

وی اظهار کرد: در این ستاد، نهادها، دستگاه‌ها و مراکز دولتی و مردمی قرآنی استان تهران، از جمله رادیو قرآن، شبکه قرآن و معارف، سازمان‌ فعالیت‌های قرآنی دانشجویان کشور و خبرگزاری قرآنی ایران حضور دارند و قرار است در جلسه‌ای که ظهر امروز، دوم شهریورماه، برگزار می‌شود، محل دقیق این تجمع مشخص شود.

به گفته قربانی، احتمالاً این تجمع در میدان فلسطین انجام شود و برنامه‌های مختلفی از جانب دستگاه‌ها و فعالان قرآنی در این تجمع برگزار شود.

مسئول این ستاد هماهنگی تصریح کرد: جامعه قرآنی استان تهران متشکل از نهادها، سازمان‌ها، دستگاه‌های دولتی و مردمی قرآنی روز جمعه، چهارم شهریورماه، هم‌زمان با روز جهانی قدس، در یک حرکت منسجم و هماهنگ انزجار خود را نسبت به رژیم غاصب صهیونیستی اعلام خواهند کرد.


منبع : ایکنا